60 vjecarja kalon naten ne nje hotel dhe paguan 170 euro. Kur zgjohet ne mengjes nuk i beson syve

by admin

Nje grua eshte pickuar nga 200 pickime nga çimkat pas një nate në një hotel ne nje hotel ku pagoi 170 euro nata.

60 vjecarja pasi u ngrit të nesërmen në mëngjes, gjetën pika gjaku që mbulonin shtratin e tyre dhe një insekt pranë saj.

Te paguash 170 euro nata dhe te perfundosh te gjithe trupin me pickime kjo nuk me kishte shkuar ne mendje.

Ajo u shpreh se: “Ishte e tmerrshme te zgjohesh ne mengjes me kaq shume pickime kame udhetuar ne te gjithe boten dhe kjo eshte hera ime e pare qe te pickohem nga insektet”.

Ngjarja ka ndodhur ne Britani ku 60-vjecarja po kalonte pushimet me disa miq te saj. Shiko.news

You may also like

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy