Albi Nako i propozon për martesë partneres së tij në mes të emisionit

by admin

Albi Nako i ka propozuar për martesë në transmetim live partneres së tij, Dorit. Balerina u bë e njohur gjatë qëndrimit të Albit në shtëpinë e Big Brother VIP, ku në një nga netët e surprizoi atë.

Teksa ishte i ftuar në emisionin “S’e luan topi”, Albi i ka propozuar Dorit dhe mes emocionesh ajo ka thënë po.

You may also like

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy