Braktisi foshnjën në bodrumin e pallatit në Tiranë, shoqerohet ne polici 29-vjeçarja nga Pogradeci

by admin

Braktisi foshnjën e sapo lindur në një bodrum në Tiranë, policia identifikon dhe ndalon nënën e re nga Pogradeci

Policia e kryeqytetit ka arritur të gjejë dhe të ndalojë nënën që braktisi foshnjën në një bodrum në zonën e Yzberishtit në Tiranë. Aktualisht ajo është duke u marrë në pyetje nga policia.

Gruaja, me iniciale E.I., 29-vjeçe, ka lindur në Pogradec dhe banon në rrugën “3 Dëshmorët në Tiranë”.

Aktualisht ajo po merret në pyetje nga policia per te dhene shpjegime per ngjarjen.

Foshnja u gjet paraditen e kësaj të mërkure, ndërsa ndodhet në gjendje të rënduar shëndetësore dhe aktualisht është e intubuar. “Më datë 08.11.2023, në bodrumin e një pallati në Yzberisht, është gjetur e braktisur një foshnjë e sapolindur.

Shërbimet e Policisë i kanë ofruar menjëherë ndihmën e parë foshnjës, e cila është transportuar me automjetin e Policisë, së bashku me stafin mjekësor, në spital. Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes”, sqaronte policia.

You may also like

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy