Brenda ambulancës, ja cfare i ka ndodhur protestuesit që goditi Berishën (Video)

by admin

Eshte publikuar nje video nga brenda ambulancës, e cila mori nga Selia e Partisë Demokratike personin që goditi ish-Kryeministrin Sali Berisha. Brenda saj është Gert Shehu, 31-vjecc, banues në Tiranë, I cili goditi me grusht Berishën, teksa ky I fundit marrshonte drejt vendit ku do të mbahej protesta. Ai shihet I shtrirë në krevatin e ambulancës, I prangasour dhe me kokën e mbuluar me bluzë, për të mos u dukur gjakosja nga goditjet.

You may also like

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy