Cfarë po ndodh? Kiara heq Luizin dhe fotot me të nga Instagrami

by admin

Moderatorja Kiara Tito ka hequr se fundmi nga Instagram-i bashkëshortin e saj, Luiz Ejllin dhe ka fshirë/arkivuar fotot me të.

Ndërkohë, këngëtari nuk e ka bërë diçka të tillë dhe vijon ta ndjekë Kiarën në Instagram.

Jo domosdoshmërisht Instagram-i është tregues i jetës reale, por gjithsesi, është një element që rrëfen një hatërmbetje apo zënkë të vogël. Ndërkohë, nuk ka detaje se ç’ka ndodhur, ka apo jo vend për panik, pasi s’e dimë si është puna, por sapo ta marrim vesh, do ju themi.

Kiara dhe Luizi janë njohur dhe lidhur brenda “BBVA 2” dhe më pas, janë martuar në këtë program. Ata presin të bëhen prindër të një vajze.

You may also like

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy