E padëgjuar! Vjehrra shqiptare kafshon me dhëmbë nusen e djalit..

by admin

Familjet shqiptare janë padyshim ato më dinamiket në Ballkan. Një vjehrrë dhe nusja e saj nga Ferizaj është dënuar me 6 muaj burg pasi në Mars të vitit 2022 kishte kafshuar me dhëmbë nusen e djalit.

Sherri midis të dyjave kishte nisur pas një konflikti fillimisht verbal, teksa e reja me inicialet F.A, kishte ushtruar dhunë ndaj vjehrrës së saj me inicialet S.F.

Sipas dosjes, nusja kishte nisur fillimisht një konflikt me bashkëshortin e saj, duke i kërkuar këtij të fumdit të pastronte vajzën e tyre dhe debati i kishte rënë në vesh vjehrrës. Kjo e fundit teksa po vërente se situata po agravonte, kishte shkuar në banjo pas çiftit për të ndërruar vajzën.

Pas një përplasjeje fizike me nusen, kjo e fundit dyshohet se e ka sulmuar fizikisht duke e goditur me shuplakë në fytyrë e më pas vjehrra e kishte kafshuar me dhëmbë në dorën e majtë.

Aktgjykimi është shpallur më 6 korrik 2022.

You may also like

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy