E rëndë në Tiranë, 40 vjeçari vret veten me armë zjarri në banesën e tij

by admin

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ëngjesin e sotë e sotëm në Tiranë, ku një 40 vjeçar ka vrarë veten me armë zjarri.

Tiranë/Informacion paraprak

Më datë 25.05.2023, rreth orës 06:15, në rrugën “Don Bosko”, dyshohet se është vetëvrarë, me armë zjarri pistoletë, në banesën e tij, shtetasi A. Gj., 40 vjeç.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

You may also like

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy