E RËNDË, shqiptari në Itali humb jetën në vendin e punës

by admin

Një aksiddent i rëndë ka ndodhur pasditen  e sotme nënjë kantier ndërtimi në Chiabotto di San Giorgio, Itali. Një 40 vjeçar shqiptar ka humbur jetën tragjikisht pasi ka rënë nga çatia e pallatit ku po punonte.

Ndonëse u dërgua menjëherë  në spital për të marrë ndihmë mjekësore, shqiptari fatkeqësisht nuk ka mundur t’i mbjetojë plagëve të marra dhe ka ndërruar jetë.

Në vendngjarje mbërrittën agjentët e komisariatit të, cilët po punojnë për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

You may also like

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy