Grabiti dyqanin dhe plagos edhe policin, përfundon keq aventura e të riut shqiptar në Itali

by admin

Aventura ka zgjatur vetëm për pak minuta. Një i ri shqiptar është arrestuar nga autoritetet italiane, pasi ka grabitur një dyqan në Milano. 21-vjeçari shqiptar ka thyer xhamat e një vitrine e ka marrë nga vendngjarja një kompjuter e dy telefona.

Pasi ka kryer grabitjen, i riu shqiptar është larguar nga vendngjarja me skuter. Menjëherë u njoftua policia, e cila identifikoi dhe arrestoi autorin e dyshuar.

I riu shqiptar tentoi që të arratiset nga vendi i ngjarjes, ndërsa gjatë kësaj kohe plagosi edhe një efektiv. Pas kësaj, ai u arrestua nën akuzën e grabitjes dhe rezistencës ndaj zyrtarëve publikë.

You may also like

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy