Hyri në borxh për të, ja sa i ka kushtuar Luisit unaza me diamante që i dhuroi Kiarës

by admin

Big Brother është ndër formatet më të pëlqyera në vendin tonë. Personazhet pjesëmarrëse kanë fituar simpatinë dhe vëmendjen e publikut, duke i mbërthyer para ekranit me orë dhe ditë të tëra.

Luizi ka suprizuar Kiarën në mënyrën më të bukur të mundshme mbrëmjen e djeshme. Pasi e bëri të mendonte që kishte dyshime për lidhjen e tyre që prej dy ditëve, gjatë natës së sotme ai e surprizoi duke i propozuar martesë.

Propozimi i Luizit për martesë me Kiarën morri vëmendjen e të gjithëve mbrëmë. Unaza me diamante që Luizi, zgjodhi për Kiarën kushtoi plot 2500 euro.

Edhe këtë herë, Luizi tha që hyri në borxh për të surprizuar Kiarën. Unaza ka veçori unike dhe është një nga unazat e pakta që gjenden në Shqipëri.

You may also like

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy