I ra infarkt duke ngarë makinën, ndërron jetë 68 vjeçari

by admin

Vlore/ Një ngjarje e rende është shënuar mesditën e sotme (27 janar 2024) në rrugën Transballkanike.

68 vjeçari, punonjës në ngarkim-shkarkim pranë sheshit të Omonias Vlorë ka pësuar infarkt në zemër teksa ishte duke ngarë kamionçinën.

68 vjeçari ka ndërruar jetë në vend ndërsa makina ka mbetur mes ndarjes së korsisë.

Paraprakisht dyshimet janë për goditje në zemër por është ekspertiza ajo që do vendos shkakun e vdekjes.

Nga informacionet paraprake i moshuari punonte cdo ditë pranë sheshit Omonia në ngarkim- shkarkim dhe transport mallrash.AH

You may also like

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy