Ju kujtohet ‘Taramelja’, Ja cfare ka ndodhur se fundmi ne jeten e tij: Alketen e uroj per cdo feste, ndonjehere me pergjigjet.. (Video)

by admin

Xhejson Bafti i njohur ndryshe si Taramelja ishte i ftuar ne emisionin Zgjohu me Mcn ku tregoi per jeten e tij dhe endrrat per te ardhmen. Tashme nje djale i rritur dhe i artikuluar, ai u shpreh se i pelqen gazetaria por se ka prirje dhe ne psikologji. Ai tregoi se Alketen e uron per cdo feste dhe se edhe ajo ndonjehere i pergjigjet..Ai u shpreh se eshte i hapur per bashkepunime ne televizion duke thene se po e ftuan eshte gati..Me poshete video:

You may also like

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy