Këmbimi valutor sot/ Me sa shiten e blihen euro, dollari dhe monedhat e tjera?

by admin

Sot, më 15 Gusht 2023, dollari amerikan blihet me 94.7 lekë dhe shitet me 96.2 lekë.

Euro blihet me 103.7 lekë dhe shitet 104.8 lekë.

Paundi britanik blihet me 119.7 lekë dhe shitet me 121.5 lekë.

Franga zvicerane këmbehet në blerje me 107.7 lekë, ndërsa në shitje me 109.3 lekë.

Më poshtë, po sjellim të dhënat e këmbimit valutor, për të gjitha monedhat e huaja:

You may also like

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy