Kush është i riu që u plagos në ish-Bllok sonte në Tiranë, njoftimi i policise

by admin

Një plagosje me armë ndodhi sonte në mbrëme në ish-bllok në Tiranë.

Nga ky konflikt ka mbetur i plagosur një i ri.

Burime bëjnë me dije se i plagosuri ka mbetur Ilir Shkurti, rreth 32 vjec i cili po merr mjekim në spitalin e Traumës në kryeqytet.

Ende nuk dihen shkaqet e kësaj ngjarje.

Ndërkohë policia ka njoftuar se ‘ne lidhje me plagosjen me arme zjarri ne kembe te shtetasit I.SH, fale reagimit të menjehershëm të sherbimeve të Policisë në kohë rekord u bë bllokimi i mjetit tip “Benz” i cili u përdor nga autorët për t’u larguar, dhe u shoqërua në ambientet e Policisë për veprime të mëtejshme njëri prej autorëve të dyshuar të ngjarjes.’

You may also like

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy