‘Kush je ti mer plak’! Ngjarje e rëndë/ Adoleshentët dhunojnë të moshuarin në autobus, njëri e godet me grusht

by admin

Një video e rëndë ka qarkulluar në internet, ku shihet një grup adoleshentësh që godasin me grusht në fytyrë një burrë në një autobus.

Incidenti u filmua nga një pasagjer në një autobus Stagecoach dhe besohet të ketë ndodhur në Manchester, Britani e Madhe ditën e hënë.

Në video, e cila është turbulluar për të mbrojtur identitetet e fëmijëve, tregon një burrë që qëndron në kuvertën e sipërme, i rrethuar nga adoleshentët.

“Kush mendon se je? Ti je plak!”- dëgjohet teksa bërtet njëri prej djemve.

Të tjerët dëgjohen duke qeshur teksa shikonin djalin duke gjuajtur me grushta viktimën. Polcia ka njoftuar se ka pasur dijeni për videon dhe është duke hetuar.

You may also like

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy