Tjetër ngjarje e rëndë, burri vret gruan dhe më pas veten, zbulohet letra e lamtumirës: Unë jam…

by admin

Një ngjarje e rëndë raportohet të ketë ndodhur në Greqi, në Argolida. Një 78-vjeçar në fshatin Ververouda, pak para mesnatës ka njoftuar policinë se gruaja e tij kishte ndërruar jetë dhe më pas ka vendosur t’i japë fund edhe jetës së tij.

Ishte burri ai i cili vrau gruan duke ia vendosur duart në fyt. Oficerët e policisë që mbërritën në shtëpinë e çiftit, fillimisht gjetën trupin e gruas dhe më pas autorin të varur.

Grupi hetimor bën me dije se në vendin e tragjedisë u gjet një shënim, ku 78-vjeçari dyshohet se shpjegoi arsyet pse vendosi të merrte jetën e gruas së tij dhe më pas të bënte vetëvrasje. ‘Unë jam fajtori’ shkruante burri në letrën e lënë pas.

You may also like

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy