Marrëzi pa fund! I riu vret motrat si sakrificë për të fituar lotarinë amerikane

by admin

Marrëzia njerëzore nuk ka kufij dhe këtë e ka treguar një adoleshent britanik. Ky i fundit vrau dy motrat si sakrificë për të fituar lotarinë amerikane.

19-vjeçari Danyal Hussein, vrau Bibaa Henry-n dhe Nicole Smallman-in në një sulm që besoi se do t’i shërbente si sakrificë për një djall të emëruar “mbreti madhështor Lucifuge Rofocale” për t’ia mundësuar fitimin e lotarisë.

I riu i cili akuzohet për vrasje është dënuar me 35 vite burg, pasi nuk mund të dënohej me burgim të përjetshëm duke qenë se ai është nën moshën 21-vjeçare.

Por ai ka refuzuar që të ofrojë dëshmi në gjykimin e vet, duke pretenduar se nuk është përgjegjës për vrasjet.

You may also like

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy