Mbyti nënën me plastmas/ Albi Muhollari habit me dëshminë e tij: Ishte moment delikat, meritoj të…

by admin

Është zbardhur dëshmia e 24-vjeçarit Albi Murollari, i cili  vrau nënën mbrëmjen e djeshme në Përmet.

Para uniformave blu, Albi Muhollari ka pranuar krimin e kryer, teksa ka deklaruar se ajo që ka bërë është e pafalshme dhe se e meriton të ndëshkohet.

Ishte një moment delikat, unë meritoj të ndëshkohem, është i pafalshëm”, tha Muhollari.

24-vjeçari Albi Muhollari dyshohet se në gjendje depresive ka mbytur me plastmas nënën e tij Zeniate Muhollari, 65-vjeçe. Të dy jetonin prej kohësh në Amerikë dhe para 4 ditësh ishin kthyer në Përmet për të kaluar pushime.

You may also like

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy