‘Më premtoi 30 mijë euro për t’i vrarë gruan’/ ‘Zbërthehet’ para hetuesve vrasësi i gruas ne Prishtine

by admin

Policia e Kosovës arrestoi këtë të premte Granit Plavën dhe Naim Murselin si të dyshuar për vrasjen e Liridona Murseli mbrëmjen e së mërkuës.Sipas burimeve për media dy të arrestuarit akuzohen për vrasje në bashkëpunium dhe inskenim të grabitjes. Sipas mediave në Kosovë, Plava, i cili ka pranuar vrasjen, ka deklaruar së Murseli i ka premtuar 30 mijë euro për krimin.Kujtojmë se Liridona Murseli u vra me armë zjarri mbrëmjen e së mërkurës ndërsa ishte në makinë bashkë me burrin e saj dhe dy fëmijët.Bashkëshorti i saj pretendoi se ata ishin zënë pritë nga disa grabitës.

You may also like

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy