Ndryshon kursi i këmbimit, ja cfare ndodhi diten e sotme me monedhat e huaja

by admin

Sot, më 13 shkurt 2024, në tregun valutor dollari amerikan blihet me 96 lekë dhe shitet 97 lekë.

Euro sot blihet me 103.5 lekë në shitje, në blerje me 104.2 lekë.

Paundi britanik sot blihet me 120.8 lekë, dhe shitet me 121.8 lekë.

Franga zvicerane këmbehet sot në blerje me 109.2 lekë, në shitje me 110.2 lekë.

Dollari kanadez sot në blerje këmbehet me 71 lekë dhe në shitje me 72 lekë.

Më poshtë po sjellim të dhënat e këmbimit valutor, për të gjitha monedhat e huaja:

You may also like

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy