Ndryshon kursi i këmbimit, ja me sa blihen dhe shiten dollari, euro dhe monedhat e tjera

by admin

Në tregun e këmbimit valutor sot 3 gusht, një dollar amerikan do të blihet me 94.3 lekë dhe do të shitet me 96.3 lekë.

Ndërkohë monedha evropiane euro do të blihet me 103.8 lekë dhe do të shitet me 105.4 lekë.

Franga zvicerane do të blihet me 107.2 lekë dhe do të shitet me 110 lekë. Ndërsa paundi britanik do blihet me 119.4 lekë dhe do të shitet me 122.4 lekë.

You may also like

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy