Në Kosovë do plasë LUFTA?! Spartak Ngjela plas BOMBËN: Amerika është në krah të..

by admin

Analisti i njohur Spartak Ngjela u shpreh se vete Serbia ka karakter terrorizmi dhe se do gje mund te pritet pasi eshte histori e gjate. Ai tha se shqiptaret tashme jane shume te forte dha ata duan te provojne a do ta perkrahin nderkombetaret Kosoven apo jo.

Ata s’mund te bejne dot gje pasi bazat amerikane jane atje por se kane nje mendje te ngushte me krime dhe provokime, gje qe e kane ne natyren e tyre.

Ata jane nje shoqeri terroriste porse jane te humbur. Shqiptaret duhet te bejne detyren e tyre..

Me poshte video e plote..

You may also like

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy