Ngjarje e rëndë/ I riu hidhet nga pallati, dyshohet se vuante nga depresioni

by admin

Një 38-vjeçar ka humbur jetën pasi është vetëhedhur nga lartësia e një pallati.

Ngjarja ka ndodhur në lagjen “8 Shkurti” dhe sipas policisë 38-vjeçari është vetëhedhur nga pallati dhe për pasojë ka ndërruar jetë.

Rreth orës 13:30, në lagjen “8 Shkurti” Fier, shtetasi, 38 vjeç, dyshohet se në gjendje depresioni është vetëhedhur nga pallati dhe për pasojë ka ndërruar jetë.

Në vendngjarje ka shkuar grupi hetimor i cili po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes”, njofton policia.

You may also like

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy