Nje nga personazhet e njohura te Showbizit, Vajza më e fortë ne BBV2. A gjeni se kush është?

by admin

Ajo quajt nga opinionistet e BBV si shefja e diplomacisë dhe tani ky titull do ta ndjek për shumë gjatë.

Po flasim për një nga banoret më të pëfoura të këtij edicioni të “Big Brother VIP”, Efin. Ajo e nisi këtë eksperiencë bashkë me mikeshën e saj Mikelën, të dya ish-konkurrente të Përputhen, por gjatë rrugës mori vendimin për ta vazhduar e vetme.

Ajo spikati si personazh dhe mori pëlqimin e mbarë publikut dhe kjo u refelktua edhe në shifra. Gjatë qëndrimit të saj në shtëpi Efi fitoi mbi 200 mijë ndjekës në rrjetet sociale duke “konkurruar” kështu edhe Luizin, i cili është fenomeni i këtij edicioni.

You may also like

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy