Përplasen dy trena në Itali, 17 persona kanë mbetur të plagosur

by admin

Dy trena të linjës hekurudhore Bologna-Rimini, janë përplasur në zonën e Ravenna-s në Itali.Sipas informacioneve paraprake 17 persona kanë mbetur të plagosur.Mediat italiane raportojnë se zjarrfikësit kanë ndërhyrë menjëherë me ekipe nga Ravenna dhe Forlì.Ndërsa trafiku i trenave është pezulluar midis Castel Bolognese dhe Forlì.

You may also like

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy