Përplasje mes shqiptarëve në Itali, goditet me thikë në gjoks i riu

by admin

Një përplasje mes shqiptarëve ka ndodhur ditën e djeshme rreth orës 18:00 në Casarza Ligure.

Një i ri shqiptar ka marrë një goditje me thikë në gjoks, ndërsa dy bashkatdhetarë të tij janë shpallur në kërkim.

Sipas informacioneve paraprake, dy personat e shpallur në kërkim, e kishin ndjekur të riun dhe më pas e kishin goditur, shkruan Ansa. 

Karabinierët e Sestri Levantes po kryejnë hetime duke kontrolluar kamerat e shumta të ndodhura në zonë.

You may also like

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy