“Princesha ime e vetme” Bes Kallaku bën ndryshime pas lajmeve te ndarjes, ja me kë po e kalon kohën aktori..

by admin

Tashmë pas lajmeve për ndarje, është e pashmangshme që çdo lëvizje e Xhensila Myrtezajit dhe Bes Kallakut, të mos tërheqë vëmendje në këto ditë ku rrjeti “zien” për lajmin e divorict.

Çifti duket sikur ka reaguar në heshtje në rrjetet sociale, duke hequr njëri-tjetrin nga lista e ndjekësve, madje duke fshirë edhe një pjesë të postimeve së bashku.

Ajo që Bes Kallaku po bën së fundmi dhe që ka tërhequr vëmendjen, është publikimi i shpeshtë i fotove me fëmijët në profilin e tij në “Instagram”.

Princesha ime e vetme shkruan ai nje nje postim ne Instagram krahas vajzes se tij

Të gjitha postimet e fundit të Besit, janë fotot çdo ditë krah Ajkës dhe Amen, në post dhe “InstaStory”.

Djali i Besit dhe Xhensilës, erdhi në jetë në nëntor të vitit që lamë pas.

You may also like

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy