“Rrini vigjilent, nje skandal tjeter..”/ Paralajmërimi i Artan Hoxhës: Ja cfare pritet në orët në vijim..

by admin

Gazetari Artan Hoxha me anë të një postimi në rrjetet sociale ka paralajmëruar një tjetër skandal edhe më të madh se ky i fundit me familjarët e deputetit socialist Rrahman Rrahja.

Kjo sipas tij për hequr vëmendjen dhe për të çorientuar publikun.

Ja çfarë shkruan Hoxha: Mere Fizi: Mire e ke zotrote, gjylja e madhe plasi…. Zakonisht, kur ndodh nje skandal me interes te madh per publikun dhe qe demton imazhin e udheheqesit, “industria” e prapagandes se pushtetit, brenda pak oresh krijojne nje skandal tjeter per te shfokusuar vemendjen dhe per te çorientuar publikun…

Keshtu qe rrini vigjilent. Sepse ne oret ne vijim, do te kete nje skandal tjeter, te krijuar per te mbuluar zhurmen e te parit… E vetmja “industri”, qe nuk çedon asnjehere ne kete vend, eshte vetem ajo e propagandes…

You may also like

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy