Shokohen banorët e Big Brother, trembet banorja, kapet duke qarë me dënesë: Shikoj hije në shtëpi

by admin

Një situatë e pazakontë ka ndodhur ditën e sotme në Big Brother. Banorët kanë gjetur Erjolën në sallon duke qarë me dënesë teksa ishte mbuluar me pudër. Erjola tha se dikush i bën keq duke e parë nga televizori pasi i ndodh gjithmonë diçka e keqe dhe shikon hije nëpër shtëpi.

“Natën shikoj hije nëpër shtëpi. Jam zgjuar me shenja në trup”, tha Erjola. Kjo i ka shokuar banorët të cilët e kanë nxjerrë në oborr dhe janë munduar ta qetësojnë.

You may also like

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy