Itali/ Humb jeten i riu shqiptar, baba i tre femijeve, aksidentohet teksa udhëtonte me motor

by admin

Një aksident i rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Tezze sul Brenta, në Itali, ku ka humbur jetën shqiptari Altin Lekaj 38-vjeç, baba i 3 femijeve.

Mediat italiane raportojnë se 38-vjeçarii cili lëvizte me skuterin e tij per te shkuar ne pune si cdo dite, është përplasur me një makinë që i vinte përballë.

Goditja e parë nuk mjaftoi dhe mësohet se  një mjet tjetër e ka përplasur sërish, duke mos e shmangur dot shqiptarin, i cili ndërroi jetë në vend.

You may also like

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy