Shqiptari humbi jetën në aksident në Itali (EMRI)

by admin

Një aksident i rëndë automobilistik ka ndodhur në Itali, ku ka ndërruar jetë një 43-vjeçar shqiptar.

Mediat e huaja bëjnë me dije se shqiptari kishte dalë me disa miq, dhe kur po ktheheshe në shtëpi, ka humbur kontrollin e mjetit dhe është përplasur me një pemë.

Aksidenti ka qenë i fortë dhe për pasojë ka ndërruar jetë shtetasi Dritan Mera.

Mera u gjet pa ndjenja në timon mes llamarinave të shkatërruara. U desh ndërhyrja e zjarrfikësve për ta nxjerrë nga aty. Fatkeqësisht lëndimet e marra ishin të rënda dhe mjekët konfirmuan vdekjen e shqiptarit.

You may also like

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy