Shtanget Guardia di FInanza, qeni zbulon zbulon 1 mln euro në valixhe, gruaja në telashe

by admin

Ky labrador i zi i quajtur Elio, gjeti jo pak, por plot 1 milion euro kesh gjatë një kontrolli rutinë të policisë në një autobus në Firence të Italisë.

Pronarja e valixhes, një grua kineze rezidente në Itali, nuk ishte në gjendje të shpjegonte origjinën e parave dhe u ndalua nga autoritetet vendase.

Vetë Guardia Di Finanza, teksa ndau këto pamje, në një postim në Twitter shkruajti: “Nuk ka shpëtim nga nuhatja e Elios…”

VIDEO

https://www.facebook.com/reel/1314238036135134

You may also like

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy