Si u hap java në kursin e këmbimit/ Ja me sa blihen e shiten dollari dhe euro, çfarë ndodh me monedhat e tjera

by admin

Në tregun e këmbimit valutor sot një dollar amerikan do të blihet me 100.6 lekë dhe do të shitet me 101.6 lekë.

Ndërkohë euro do të blihet me 108 lekë dhe do të shitet me 109 lekë, ndërsa franga zvicerane do të blihet me 110.3 lekë dhe do të shitet me 111.2 lekë.

Paundi britanik në tregun shqiptar do blihet me 125 lekë dhe do shitet me 126.2 lekë.

You may also like

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy