Tërmeti i fuqishëm godet vendin fqinj dhe të gjithë Ballkanin

by admin

Një termet i fuqishëm ka goditur Malin e Zi rreth orës 4 të mëngjesit.

Tërmeti me magnitude 5.6 ballë dhe një thellësi 10 km ka goditur veriun e vendit fqinj.

Lëkundjet e fuqishme të tërmetit janë ndjerë në Shqipëri, Kosovë e Maqedoninë e Veriut dhe disa vende të tjera të Ballkanit.

You may also like

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy