Tronditi Vlora/ Krim i dyfishte, nipi vret xhaxhanë dhe më pas veten, policia jep detaje

by admin

Policia ka dhënë informacion për krimin tronditës të ndodhur në Vlorë, ku kanë mbetur dy të vdekur.

Sipas informacionit zyrtar, një i ri në fshatin Mekat ka vrarë xhaxhanë e tij me armë gjahu dhe me pas veten.

“Në fshatin Mekat, Vlorë, dyshohet se shtetasi G. K, ka vrarë me armë gjahu në banesë xhaxhain e tij, shtetasin J. K, dhe më pas ka vrarë veten.

Në vendngjarje është gjetur dhe sekuestruar në cilësinë e provës materiale arma e gjahut”, njofton policia.

Grupi hetimor nën drejtimin e Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Vlorë vijon punën për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Ngjarja tragjike ka ndodhur në fshatin Mekat të Vlorës, ku dyshohet se xhaxha e nip kanë pasur një konflikt për motive të dobëta, duke çuar deri në vrasje.

You may also like

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy