“U çmenda”, Luizi s’duron dot më, këngëtari i drejtohet kamerave dhe…

by admin

Konkurenti i Big Brother VIP Albania, Luiz Ejlli, ka pasur një mision mjaft të vështirë gjatë kësaj jave.

Ai ka bërë një plan kinse dëshiron të distancohet për një kohë nga partnerja e tij, prezantuesja Kiara Tito.

Kjo ka bërë që të mërzitet në masë të madhe moderatorja, duke qenë se ishte një veprim i papritur nga ana e artistit shkodran.

Teksa po vazhdon akoma misionin, ai ditën e sotme (e shtunë) thotë se nuk po mundet më.

Këngëtari është shfaqur duke bërë dush dhe me këtë rast është kthyer nga kamerat duke thënë ‘u çmenda’.

“U çmenda”, shprehet ai ndërsa në një moment fillon dhe qesh.

Mbase ka qenë tejet e vështirë edhe për Luizin, i cili ia ka shprehur vazhdimisht dashurinë Kiarës.

Ata kanë qëndruar tërë kohën të përqafuar me njëri-tjetrin e në disa momente intime.

You may also like

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy