VIDEO SHOKUESE! Të rinjtë bullizojnë vajzën në Durrës: Thuj te hengsha m.. Ulu puthi këmbën Kiarës

by admin

Një video tronditëse është publikuar në rrjetet sociale ku dëgjohet një djalë që dhunon psikologjikisht dhe fizikisht një vajzë.

Ngjarja, sipas ‘JOQ’ ka ndodhur në qytetin e Durrësit.

Siç shihet edhe nga pamjet e mëposhtme, djali godet, bullizon dhe e detyron vajzën të bëjnë veprime që ajo nuk do. Sipas asaj që shfaqet në video, e gjitha duket të jetë një shenjë ‘hakmarrje për mikeshën e tij.’

I riu, fillimisht e godet vajzën dhe më pas e kërcënon se do të bëjë me të ç’të dojë nëse nuk i bindet atij. Më pas e detyron, të ulet në gjunjë dhe t’i puthë këmbët shoqes së saj, e cila me krenari filmon momentin.

DIALOGU:

Djali: Për ça e thu? Ee, për ça e thu? Uli duart.

Vajza: S’të kuptova

Djali: Pse shko dhe thua… Thuaj Kiarës të hëngsha m***. Tani direkte, thuaji…

Vajza: Më fal o Kiara….

Djali: Do i bësh më këto gabime?

Vajza: Jo

Djali: Po i bëre prap?

Vajza: Më bëj ca të duash

Djali: Ça do të bëj. Të bëj ça të dua unë? Do hash vetëm dajak, a kuptove. Ulu tani në gjunjë dhe puthi këmbët Kiarës.

Vajza: Ca të bëj

Ulu tani dhe puthi këmbës Kiarës, ta mbyllim muhabetin

Vajza që filmon: Mos e mbyll lale

Djali: Puthi këmbët

Vajza: Si ta puth

Djali: Ngreje këmbën Kiara. Puthe këtu…\

You may also like

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy