Xhensila dhe Besi prindër për herë të dytë/ Do të habiteni me emrin që i vendoson djalit

by admin

Këngëtarja Xhensila Myrtezaj, është bërë nënë për herë të dytë. Ajo ka sjellë në jetë një djalë, të cilit së bashku me partnerin e saj, Bes Kallaku, i kanë vendosur emrin shumë të veçantë, Amen.

Lajmin e bukur e ka bërë të ditur vetë Xhensila përmes një postimi në rrjetet sociale. Ajo ka ndarë me 1.8 milionë ndjekësit foton e parë me të birin, ku shfaqet dora e saj dhe të së voglit.

You may also like

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy