Zbulohet çfarë i shkruante Alfredi bashkëshortes para se ta vriste, detaje të tjera nga ngjarja tronditese

by admin

Një tjetër ngjarje e rëndë tronditi shqoërinë shqiptare mbrëmjen e djeshme, ku burri vrau gruan. Ngjarja e rëndë ndodhi në një familje shqiptare në Itali, ku Klodiana Vefa 35-vjeç, dyshohet së është vrarë nga bashkëshorti i saj 45-vjeç.

Sipas mediave italaine dyshimet kanë rënë mbi bashkëshortin, pasi ai nuk hap as telefonin, dhe nuk dihet se ku ndodhet, për këtë arsye është shpallur në kërkim.

Shkak i këtij krimi të rëndë dyshohet të jetë bërë xhelozia.

Çifti i cili ka dy fëmijë përkatësisht të moshave 14 dhe 17 vjeç ishte në proces divorci, pasi Alfredi kishte kohë që bashkëjetonte me një grua tjetër, megjithatë i vijonte të ishte i fiksuar mbas Klodianës.

Klodiana ka ndarë detaje më herët nga jeta e saj në rrjetin social instagram, ku mes postimeve gjenden dhe kujtime me Alfredin i cili kishte një tatuazh dedikuar gruas së tij “në zemrën time je vetëm ti amore”.

Ndërkohë dhe 35-vjeçarja nuk i kishte fshirë fotot me partnerin, pavarësisht situatës kohët e fundit.

You may also like

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy