Arrestohet shqiptari në Itali, policia i gjen në shtëpi kokainë dhe mbi 48 mijë euro

by admin

Një shqiptar ka rënë në prangat e policisë italiane, pasi akuzohet për trafikim të drogave të forta.

Bëhet me dije se në pranga ka rënë një 24-vjeçar shqiptar që trafikonte heroinë dhe kokainë. Shqiptari gjatë një kontrolli nga policia Modenës i është gjetur një qese plastike e mbushur me vakum.

Gjithashtu u kontrollua edhe shtëpia e tij ku u gjet një sasi mbi 5 kilogramë kokainë, 500 gramë heroinë si dhe 48.420 euro.

You may also like

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy