Bora Zemani ka ditelindjen, nuk do ta besoni sa vjec mbush sot moderatorja

by admin

Diten e sotme moderatorja e njohur Bora Zemani ka ditelindjen dhe mbush 32 vjec.

Ajo ka lindur me date 9 janar 1992

Nga disa postime ne profilin e saj në Instagramit, Bora Zemani ka treguar se ndodhet me pushime për ski në Itali.

You may also like

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy