Burri shqiptar ia nxiu jeten, Jeta e paimagjinueshme e Silvanës dhe 3 femijeve te saj: Italiani na ndryshoi jeten

by admin

Silvana ka treguar jeten e saj te veshtire pasi prinderit e martuan pa deshiren e saj. Ajo tregon si vazhdoi ta conte perpara e vetme maredhenien e saj edhe pasi shkoi ne Itali dhe u be me tre femije.

Vuajtjet dhe ofendimet vazhdonin pafund deri sa ajo vendosi te ndahej dhe me dhe te lidhej me nje italian. Jeta e saj pas njohjes me Cristianon ndryshoi pergjithmone.

Ajo e ftoi bashkeshortin e saj italian ne emisionin “Kam nje mesazh per ty” per ta falenderuar.

Me poshte video e plote:

You may also like

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy