E RËNDË në Tiranë/ E mitura shkon në spital, mjekët shokohen kur zbulojnë se një 31-vjeçar e ka..

by admin

Një 31-vjeçar ëhstë arrestuar sot në Tiranë, pasi akuzohet se ka abuzuar seksualisht me një të mitur.

Sipas policisë, abuzimi ka ndodhur më datë 11 shkurt, teksa është zbuluar pasi e mitura ëhstë paraqitur në spital për t’u kuruar. Kontrollet mjekësore zbuluan shenja të përdhunimit dhe për këtë arsye, policia i vuri prangat të riut.

Njoftimi i policisë:

Abuzoi seksualisht me një shtetase të mitur, falë punës intensive hetimore të specialistëve për Hetimin e Krimeve të Komisariarit të Policisë Nr. 4, identifikohet, kapet e vihet në pranga 31-vjeçari.

Shërbimet e Komisariatit të Policisë Nr. 4, në vijim të punës për goditjen e paligjshmërive dhe kapjen e autorëve që kryejnë vepra penale, pas njoftimit të marrë se një shtetase e mitur, ishte paraqitur në spital për ndihmë mjekësore, dhe dyshohej se ishte abuzuar seksualisht, menjëherë kanë organizuar punën për dokumentimin e plotë ligjor dhe vënien përpara përgjegjësisë penale, të autorit të dyshuar.

Si rezultat i punës intensive hetimore, u bë identifikimi, kapja dhe ndalimi i shtetasit E. Q., 31 vjeç, banues në Tiranë.

Ky shtetas, më datë 11.02.2024, dyshohet se ka abuzuar seksualisht me një shtetase të mitur.

Materialet i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë të Juridiksionit të Përgjithshëm Tiranë, për veprime të mëtejshme procedurale.

You may also like

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy