Fundjavë e përgjakur në Itali, 4 të rinj humbin jetën në aksidente

by admin

Dy aksidente tragjike në natën mes të shtunës dhe të dielës iu kanë marrë jetën 4 të rinjve në Itali.

Aksidenti i parë u regjistrua në komunën Villa Literno ku dy makina u përplasën kokë më kokë, duke lënë të vdekur në vendngjarje 3 të rinj.

Mes viktimave ishte një 20 vjeçare nga Aversa, teksa dy të rinjtë e tjerë ishin nga Rumania dhe Ukraina. Nga përplasja mbetën të lënduar rëndë dhe tre persona të tjerë.

Në ngjarjen tjetër, makina ku udhëtonin të rinjtë në Kazerta u rrotullua disa herë në mes të rrugës, dhe trupi i viktimës u gjet nga ekipet e ndihmës së shpejtë jashtë mjetit.

You may also like

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy