Gjeti një kamerë të fshehur te koka e dushit – historia e pabesueshme e tiktokerit

by admin

Tik-Tok është rrjeti social më i popullarizuar në mesin e të rinjve, midis influencuesve të rinj aspirues. Të gjithë mund të ndajnë përmbajtje me ndjekësit e tyre përmes videove një minutëshe që tregojnë klipe të ditës së tyre, zakonisht ato janë aspekte qesharake të jetës së përditshme, por ndonjëherë ndodh që ata tregojnë histori rrëqethëse, si ajo që Nathan Triska vendosi të ndajë.

Krijuesi i përmbajtjes po bënte dush në një shtëpi meqira ditore – e ngjashme me një b&b, por e menaxhuar nga pronarë privatë – dhe vuri re praninë e një kamere në kokën e dushit. Djali nuk humbi kohë, vrapoi në rrjetet sociale për të treguar gjithçka për dhjetë milionë ndjekësit e tij.

“Unë nuk jam duke e shpikur këtë, unë jam në një airbnb dhe sapo dola nga dushi sa më shpejt që të mundem.. shiko këtë të lutem. Ka një kamerë të fshehur në kokën e dushit, pikërisht mbi kokën time!” tha ai i tmerruar.

Brenda pak minutash video u bë virale dhe Triska mori disa mesazhe kërcënuese nga një numër anonim ku thuhej: “do të të vije keq që e postove këtë në tiktok”. Shumë kambana alarmi që e shtynë influencuesin të largohej nga banesa dhe të largohej sa më shumë nga vendi transmeton atdhenews.

Por sapo i afrohet makinës, tenton të ndezë motorin dhe vëren se rrotat janë shpuar qëllimisht. Tiktokeri njofton kështu policinë, e cila shkon menjëherë në vendngjarje. Megjithatë, duke analizuar dhomën, ai nuk gjen asnjë lloj drite blu, asnjë aparat fotografik.

Nëse ishte një shpikje e djalit vetëm për të fituar më shumë shikueshmëri, mbetet një mister, por tik toker la një mesazh të rëndësishëm në fund: “Ki kujdes gjithmonë se ku vendos të qëndrosh!” /atdhe.news/

You may also like

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy