Humb jetën e reja shqiptare në aksident në Amerikë, del video e aksidentit

by admin

Një aksident tragjik ka ndodhur në SHBA, ku ka humbur jetën një 15-vjeçare me origjinë shqiptare.

Mediat e huaja shkruajnë se ka ndërruar jetë Adrijana Mina e cila jetonte në Waterbury. 14-vjeçarja ishte së bashku me katër adoleshentë të tjerë në një makinë të vjedhur, kur u përplasën me mjet tip Ford Escape.

Nga përplasja e fuqishme, 14-vjeçarja ka dalë nga mjeti, duke ndërruar jetë në vend, ndërsa mbeten në gjendje të rëndë adoleshnetët e tjerë që ndodheshin në mjet, një vajzë 15-vjeçare dhe dy djem 15-vjeçarë.

Të plagosur kanë mbetur dhe shoferi i Ford, një burrë 38 vjeç dhe pasagjerë një 18 vjeçar. Nga video e mëposhte shihet qartë se të dyja makinat e përfshira në aksident kanë qënë me shpejtësi të lartë.

You may also like

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy