Krim i rëndë në familje, vëllai i fut thikën vëllait

by admin

Një krim në familje është regjistruar mbrëmjen e djeshme në Bixellë të Elbasanit, ku dy vëllezër janë përleshur me njëri-tjetrin, në një konflikt që degradoi deri në përdorimin e armëve të ftohta.

Nga raportimet paraprake mësohet se shtetasi K. K., 49 vjeç pas një konflikti të çastit ka dëmtuar me thikë vëllanë e tij A. K., 46 vjeç. 

Policia ka shkuar menjëherë në vendngjarje dhe ka bërë të mundur arrestimin e autorit, teksa i plagosuri është dërguar me urgjencë në spital, ku ka marrë dhe ndihmën e parë.

Materialet procedurale i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë të Juridiksionit të Përgjithshëm Elbasan, për veprime të mëtejshme.

You may also like

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy