Kualifikimi i Shqipërisë/ Gazetarja jep lajmet me fanellën e Kombëtares

by admin

Kualifikimi i Kombëtares Shqiptare në Euro 2024 që do zhvillohet në Gjermani ka lumturuar dhe elektrizuar të gjithë shqiptarët.

Moderatorja Beti Njuma theu në një farë mënyre protokollet e veshjes, pasi u shfaq në edicionin informativ në Ora News me fanellën e Kombëtares.

Shqipëria barazoi në Moldavi 1-1, duke u kualifikuar zyrtarisht në Kampionatin Europian.

You may also like

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy