Ndryshon kursi i këmbimi, ja cfare ndodhi me euron dhe dollarin diten e sotme ne tregun vendas

by admin

Sot në tregun valutor dollari amerikan blihet me 96.2 lekë dhe shitet 97.5 lekë.Euro sot blihet me 103.7 lekë në shitje, sot këmbehet me 104.3 lekë.Paundi britanik sot blihet me 120.8 lekë, dhe shitet me 122 lekë.Franga zvicerane këmbehet sot në blerje me 110.4 lekë, shitet me 111.2 lekë.Dollari kanadez sot në blerje këmbehet me 71.1 lekë dhe shitet me 72.1 lekë.Më poshtë po sjellim të dhënat e këmbimit valutor, për të gjitha monedhat e huaja:

You may also like

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy