Ngjarje e rëndë në Pogradec, gruaja i jep fund jetës

by admin

Në ngjarje e rëndë është shënuar në Pogradec, ku një grua i ka dhënë fund jetës.

Bëhet me dije se është gjetur e vetëvarur shtetësja A. V., 56 vjeçe. Nga këqyrja paraprake e trupit të viktimës, nuk janë konstatuar shenja dhune.

Grupet hetimore po punojnë për sqarimin e rrethanave të ngjarjeve dhe përcaktimin e shkakut të vdekjes së shtetases.

“Sot, rreth orës 11:00, në fshatin Udënisht, Pogradec, në banesë, është gjetur pa shenja jete, dyshohet e vetëvarur shtetasja A. V., 56 vjeçe.

Nga këqyrja paraprake e trupit të viktimës, nuk janë konstatuar shenja dhune.

Grupet hetimore po punojnë për sqarimin e rrethanave të ngjarjeve dhe përcaktimin e shkakut të vdekjes së shtetases njofton policia.

You may also like

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy